Hakkımızda
Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Alya Şirketi 2018 yılında Ceyhun GÜNDÜZ tarafından BURSA’ da Kurulmuştur. Alya Meyve şirketi, çoğunlukla Kiraz, Bursa Siyah İnciri ve Nar Ürünlerinin genelini ihraç eden; üretici, Paketleyici ve İhracatçı bir firmadır. Alya Şirketi dış pazara yönelik faaliyet göstermekte ve özellikle Avrupa, Uzak Doğu ve Rusya ülkelerinde ihracat faaliyetlerine Yoğunlaşmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

Alya Şirketi Tarım, bahçecilik ve özellikle yaş meyve sektöründe Yer alan kurum ve kuruluş olarak meyve paketleme ve ihracat hizmetleri Konusunda faaliyet göstermektedir. Alya bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları Güçlü alt yapısı sürekli gelişim ve iyileştirme anlayışıyla kaliteli ürün ve Hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder. Rekabet gücünün korunması, hizmet kalitesinin sürekliliği Kadar iyileştirilmesine de bağlıdır. Bu bağlamda müşteri geri Bildirimleri, önleyici faaliyetler, iç denetimler ve öneri geliştirme Uygulamaları ile Alya sürekli iyileştirme döngüsünü işletir.

VİZYONUMUZ

Kazanımlarını en gelişmiş teknoloji ve ekipmanların kullanımını Sağlayacak yatırımlara dönüştüren, uluslar arası kalite yönetim standartları Doğrultusunda üretim yapan ve uygulamalarını sürekli iyileştiren, gelişen Teknolojiye hızlı uyum sağlayan, çevreye karşı duyarlı, güvenli ve Sağlıklı iş ortamlarında üretim ve hizmet çalışması yapan, kalite ve Verimliliği ilke edinen nitelikli ve deneyimli iş gücü ve sürekli artan İstihdamı ile sektörel gelişmeler ürün ve hizmet konusunda müşterilerini Bilgilendiren ve bilgilerini güncel kılan, AR-GE faaliyetleri ile sektöre yön Vererek müşterinin zaman içerisinde değişen ihtiyaçlarına doğru çözümler Sunan, güçlü bir çalışma azmine ve belleğe sahip, Avrupa, Uzak Doğu, Orta Doğu, Asya ve Afrika’ nın yer aldığı hedef pazarda payını genişletme Azminde, sosyal sorumluluk bilinciyle, Türkiye’ nin eğitim ve Öğrenim faaliyetlerine destek vermeyi amaçlayan, güvenilir ve İstikrarlı lider bir kuruluş olmaktır.

Saygılarımızla.
Ceyhun GÜNDÜZ.
Genel Müdür